Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet detal tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga pomoże przejść przez ten zawiły etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to w każdym calu pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, kompetentnego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez znawców, a kierownik kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki nadrzędne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia obiektu zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz serdeczności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts