Naszym okiem na gminę, czyli podsumowanie 2013 roku

Nasz portal zagościł w Waszych domach w czerwcu, a więc pełnego roku jeszcze nie świętujemy. Jednak postanowiliśmy zrobić sobie rachunek sumienia oraz podsumować, co działo się w naszej gminie w 2013 roku.

zielonkiWystartowaliśmy pełni optymizmu, radości, z pomysłami, a przede wszystkim z ogromnym zaangażowaniem. W naszym redakcyjnym kąciku targały nami różne emocje – pierwsze luźne pomysły, co z czym ugryźć, aktywne uczestniczenie w życiu gminy i co tu ukrywać niekontrolowana ekscytacja po pierwszych Waszych komentarzach czy też jakimkolwiek odzewie z Waszej strony. Rosnące słupki wejść na nasza stronę niewątpliwie cieszyły i cieszą.

Zarówno pozytywne reakcje i wszelkie Państwa uwagi działały na nas konstruktywnie, a dodatkowo upewniały w przeświadczeniu, że nasza praca nie idzie na marne.

Idąc za noworoczną tradycją czynienia postanowień obiecujemy sobie i Wam Drodzy Mieszkańcy naszej gminy:

  • regularnie tropić newsy, węszyć afery, informować o ciekawych wydarzeniach w naszych miejscowościach
  • intrygować
  • prowokować do dyskusji
  • dać Wam pole do popisu, bo przede wszystkim www.Zielonki.info mają być głosem mieszkańców i głośnym mówieniem o tym co Wam się podoba w gminie oraz jakie pomysły nie zyskały Waszej aprobaty

Dla lubiących liczby mamy garść statystyk z naszej aktywności:

  • www.Zielonki.info – Stronę Zielonki.info od 15 czerwca 2013 do 31.12.2013 odwiedziło 4673 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 35000 odsłon strony. Średni czas odwiedzin na stronie to 1 minuta i 53 sekundy.
  • Facebook – Profil został założony 15 czerwca 2013 od tego czasu opublikowaliśmy dla Was kilkaset wpisów. Profil został polubiony przez 1235 osób, w zdecydowanej większości przez mieszkańców Gminy Zielonki.
  • Youtube – Od 22 czerwca 2013 na naszym kanale Youtube zostały dodane 54 filmy, które zostały wyświetlone 9273 razy. Najpopularniejszym filmem został Koncert – Pan Śrubka i Przyjaciele, który został zarejestrowany podczas VIII Przeglądu Orkiestr Dętych. W dalszej kolejności znajdują się materiały nagrane podczas powodzi z czerwca tego roku.

Serwis www.Zielonki.info stworzony został dla Was Kochani Mieszkańcy naszej Gminy, w pełni niezależny, na którego stronach możecie wyrażać głośno swoje zdanie, mówić o swoich pomysłach dotyczących rozwoju naszych sołectw, nie bać się krytykować absurdalnych lub wg. Was nietrafionych inwestycji czy działań poszczególnych osób w gminie.

A na koniec mamy dla Was jeszcze nasze zdjęcie – redakcja Zielonki.info pod palmami.

Redakcja Zielonki.info