Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Skutkiem tego również przygotowaliśmy dużą ofertę w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na stronie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym wozem.

Cena najmu wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezwykle przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną oraz wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy znaczne doświadczenie w branży oraz bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też dostać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts