Pan Śrubka i Przyjaciele

Simpsony

„Pan Śrubka i Przyjaciele”, jeśli ktoś nie zna tej grupy, to musi koniecznie zapoznać się z ich twórczością. Szczególnie wszystkich powinien zainteresować fakt, że zespół prezentował swój kawałek pt „Na niepogodę” w Woli Zachariaszowskiej, a także wykorzystał piękną scenerię naszej gminy do nagrania teledysku. 

Osobą grającą pierwsze skrzypce jest Michał Jurkiewicz – Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej, kompozytor, aranżer, klawiszowiec, producent,wokalista – czytamy na jego oficjalnej  stronie.  Jednym słowem człowiek orkiestra. Poza pasjami muzycznymi Pan Michał jest zapalonym miłośnikiem kolei. Posiada makietę kolejową własnej konstrukcji.

Już we wrześniu będziemy mogli przekonać się, jak grupie Pana Śrubki poszło podczas eliminacji do programu Polsatu „Must be the music”- czyli talent – show, w którym wziąć udział mogą wszyscy, którzy śpiewają lub grają na czymkolwiek. A niewątpliwie zespół prezentuje ciekawą muzykę o przyjemnym brzmieniu, piosenki po odsłuchaniu w łatwy sposób wpadają w ucho. O czym możecie przekonać się sami wysłuchując, np piosenki  pt. „Na niepogodę”. Ojjj będzie się działo na scenie!

Ciekawostką jest,że Must be the music. Tylko muzyka, to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu mogą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/tylkomuzyka, można obejrzeć występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki. My z pewnością będziemy śledzić poczynania Michała Jurkiewicza i jego Przyjaciół do czego zachęcamy i Was.

Trzymamy zatem mocno kciuki za grupę i z wielką niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek programu.

„Na niepogodę” – Michał Jurkiewicz- (Official video)

 

Simsony w Woli Zachariaszowskiej!

 

Casting główny- Pan Śrubka z zespołem (tymczasowy brak video)

 

Simson Schwalbe w Must be the music!!!

 

Michał Jurkiewicz i Śrubki: Cierpliwe Anioły (płyta Gra mandolina)

 

Michał Jurkiewicz- „Gra mandolina”-Zapowiedź

 

Śrubki – Kolejowy Szlak