Moje Zielonki w obiektywie

DSC06595

„Moje Zielonki w obiektywie” – to nazwa konkursu fotograficznego, organizowanego już po raz drugi w naszej gminie. 

Jeśli lubicie fotografować i potraficie uchwycić w obiektywie, to czego inni nie widzą gołym okiem, to koniecznie zgłoście się do konkursu.Ważne jest, aby na zdjęciach uchwycić piękno Zielonek, ciekawe miejsca, mieszkańców, tradycję, codzienne życie wsi, plenery, fotografie reporterskie itp.  Organizatorzy konkursu, czyli Biblioteka Publiczna w Zielonkach i Sołectwo Zielonki zaznaczają, że zwycięskie prace zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej i oczywiście nagrodzone. Komplet prac, to 5 zdjęć kolorowych lub czarno-białych.

Fotografie nie muszą być aktualne. Prace konkursowe powinny być dostarczone w wersji papierowej (rozmiar 20×30 cm lub większej) oraz w wersji elektronicznej na CD, w możliwie jak największej rozdzielczości, do siedziby Biblioteki Publicznej w Zielonkach.

Prace należy przesłać do 15 listopada 2013 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u organizatorów konkursu.

Drodzy mieszkańcy zatem aparaty do ręki i do dzieła! Życzymy dużo kreatywności i ciekawych ujęć naszych przepięknych Zielonek.

aparat