Nowi dyrektorzy szkół

bbb

Nowy rok szkolny ruszył już pełną parą, a w dwóch szkołach w naszej gminie powołano nowych Dyrektorów. Pan mgr Paweł Zegartowski i Pani mgr Jolanta Lepiarczyk będą sprawować funkcje od 1 września 2013 roku do 31 sierpnia 2015 roku.

Mgr Paweł Zegartowski objął powyższe stanowisko w Szkole Podstawowej im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach. 4 kwietnia bieżącego roku odbył się konkurs na stanowisko Dyrektora, jednak komisja nie zdołała wyłonić żadnego kandydata. W takim przypadku organ prowadzący po wcześniejszym zapoznaniu się z opinią rady pedagogicznej wybiera na to  stanowisko najodpowiedniejszego kandydata. Wybór padł na Pana Pawła Zegartowskiego.

Z kolei stanowisko  Dyrektora Zespołu Szkół w Bibicach powierzono – pani mgr Jolancie Lepiarczyk. Pani Lepiarczyk ze szkołą w Bibicach była związana od wielu lat. Już w latach 1998-2003 pełniła funkcję Dyrektora w Szkole Podstawowej  im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach, a w 1999 otrzymała funkcję Dyrektora Gimnazjum w Bibicach, które sprawowała do 2001 roku. W czerwcu 2003 roku – po przeprowadzonym konkursie na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Bibicach – stanowisko przypadło właśnie jej.  Pani Jolanta pełniąc przez tak długi okres funkcję Dyrektora zyskała duże doświadczenie i zapewne,to również miało wpływ na powierzenie jej tego stanowiska  i obdarzanie zaufaniem na kolejne lata.

Dyrektorom Szkół życzymy sukcesów i wytrwałości.