Cztery razy „TAK” dla Pana Śrubki i jego zespołu

Pan_Śrubka

Niedzielny wieczór w naszej gminie upłynął dla większości mieszkańców pod hasłem – „Pan Śrubka i Przyjaciele”. Każdy z nas z niecierpliwością wyczekiwał występu zespołu w programie Must be the music – Tylko muzyka. Przypomnijmy, że początkowo emisję programu z występem grupy zapowiadano na 15  września, a ostatecznie odcinek puszczono wczoraj – 22 września.

My cieszymy się tym bardziej, że tego wieczoru mogliśmy wyczekiwać występu, zaciskać mocno kciuki i oglądać program z zapartym tchem w towarzystwie samego Michała Jurkiewicza i grupy jego serdecznych znajomych. Nie ukrywamy, że od samego początku wierzyliśmy, że Ci sympatyczni Panowie ze swoją pozytywną piosenką „Na niepogodę” spodobają się jury.

Śrubki na scenie pojawiły się ze swoimi Simsonami Schwalbe i zachwycili jurorów, którym nie znikał uśmiech z twarzy, kiedy słuchali utworu. Znana ze swojej surowości Ela Zapendowska nazwała ich „Świrusami”, których oczywiście nie da się nie kochać. Nie mam nic przeciwko czynnikowi zabawowemu, a jeśli jest podszyty taką melodią, to tym bardziej jestem na tak. Coś wspaniałego – wychwalał zespół Adam Sztaba. Warto dodać, że Adama Sztabę podobnie, jak Michała Jurkiewicza łączy pasja, jaką jest kolejnictwo. Jak się skończy muzyka, to będę jeździł drezyną – przyznał Adam Sztaba. Kto wie może kiedyś usłyszymy o wspólnej wyprawie po Polsce drezyną przez Pana Michała i Adama Sztabę.

Wracając do wrażeń muzycznych wszyscy, którzy wspólnie oglądali program nie ukrywali euforii, zadowolenia i szczerze gratulowali zespołowi. W takim właśnie pozytywnym nastroju Śrubki i ich przyjaciele świętowali swój sukces.

Zespołowi szczerze gratulujemy i wyczekujemy kolejnego odcinka z ich udziałem. Każdego z mieszkańców zachęcamy do gorącego kibicowania i oddawania głosów.